Informace o nás Nabídka vozů Autoservis Pneuservis Financování Kontakty

Auto Špaček - autoservis Praha 9


Autoservis Petr Špaček představuje model silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí, jejíž zaměstanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi a mohou Vám nabídnout své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou osobních a užitkových vozidel.

V naší původní provozovně v Praze 9 na libeňském ostrově v rámci větší nabídky služeb a jistot než měla konkurence jsme v roce 1995 otevřeli menší autoservis a pneuservis, pro zlepšení provozu autobazaru a pro servis námi prodaných vozidel. Pro stále narůstající zájem o servisní služby jsme při projektování nové provozovny u obchodního centra globus v Praze 9 Čakovicích počítali se stavbou rozsáhlého servisu, ve kterém provádíme nejen mechanické ale i klempířské a lakýrnické opravy.

Politikou naší firmy byl a vždy bude spokojený zákazník a perfektně odvedená práce.

Petr Špaček
jednatel firmy

HLEDÁTE–LI SPOLEHLIVÝ AUTOSERVIS SE ŠIROKOU NABÍDKOU SLUŽEB A PARTNERA PRO VÁŠ VOZOVÝ PARK

Jsme autoservis, který Vašemu vozu pomůže nejen v nesnázích, ale třeba i před pravidelnými kontrolami STK a měření emisí. Pod jednou střechou Vám nabízíme mechanické a klempířské opravy, pneuservis, lakování, opravy autoelektriky, výměnu skel, likvidaci pojistných událostí, plnění klimatizací, prodej autokosmetiky, autodoplňků, náhradní díly pro všechny vozy, dále montujeme zabezpečení vozů MUL-T-LOCK, CONSTRUCT, satelitní zabezpečení SHERLOG a mnoho dalšího. V době opravy vozu Vám zapůjčíme náhradní vůz, vyřídíme veškeré formality spojené s pojistnou událostí, spolupracujeme se všemi pojišťovnami a jsme smluvní autoservis těchto pojišťoven:

   

Vyřizujeme veškeré formality na dopravním inspektorátu. Zabýváme se také prodejem vozidel, seženeme vůz dle Vašich požadavků, pokud si nevyberete z naší stálé nabídky 200 vozů. Obraťte se na nás osobně v Praze 9 nebo prostřednictví kontaktů uvedených níže. Spolehněte se, že pro Vás a Váš vůz uděláme maximum.

 

Autošpaček – autobazar – autoservis Praha 9

Kostelecká 933/77a
Praha 9
vedle obch. centra Globus

kancelář: 266 312 653
fax: 266 312 878
Nonstop autoservis: 605 261 292
www.autospacek.cz
info@autospacek.cz

 

Dotaz na autoservis

Jméno:   *
Příjmení:   *
Telefon:  
Vzor: +420 123 456 789
E-mail:   *
Zpráva    
Opište kontrolní kód:
*
* - povinný údaj